Kurumsal

Kurumsal, Pırıl Halı yıkama

Halı yıkama evimizin vazgeçilmez temizlik işlemlerinden bir tanesidir. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşamak ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama bir sektör olmuştur.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır, evde uygulanan temizlik işlemleri, halı silme, halı toz alma (elektrik süpürgesiyle) halıyı ovarak temizleme gibi.

Yılların Verdiği Tecrübe

Konya Pırıl Halı Yıkama fabrikasında halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleriyle, bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak, hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp temizlenmektedir.

Konya Pırıl halı yıkama fabrikası olarak bilgi birikimimizle ve tecrübeli personelimizle öncü bir halı yıkama firması olma özelliğimizi en iyi şekilde korumaktayız. Firmamızda en son teknoloji halı toz alma makinesi, tam otomatik halı yıkama makinesi ve halı sıkma makinesi kullanarak bitkisel ve anti bakteriyel halı yıkama şampuanlarıyla halılarınız yıkanmaktadır.

Halı kurutma işlemi ise tamamen kapalı ortamda nem alma cihazları kullanılarak kurutulmaktadır. Halılarınızı yıkatırken üstün kalitede bir hizmet almak ve derinlemesine bir temizlik yapılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz.

kurutulmaktadır. Halılarınızı yıkatırken üstün kalitede bir hizmet almak ve derinlemesine bir temizlik yapılamasını istiyorsanız doðru adrestesiniz.